788 835 400

MENU
Jesteś tutaj: Książki i czasopisma BYĆ ŚWIADKIEM ZMARTWYCHWSTAŁEGO W KOŚCIELE

BYĆ ŚWIADKIEM ZMARTWYCHWSTAŁEGO W KOŚCIELE

Przepraszamy, ale ten produkt jest teraz niedostępny. Skontaktuj się z nami i zapytaj, kiedy się pojawi.

  • Opis
  • Komentarze
  • Zapytaj o produkt
  • Poleć znajomemu

Opis

Wydawnictwo: Wydawnictwo Katechetyczne

Autor: ks. Piotr Pierzchała, s. Otylia Olga Pierożek, Jarosław Jarszak

Wymiary: 165 x 235 mm

Liczba stron: 336

Podręcznik do nauczania religii w klasach I liceum i technikum

Podręcznik składa się z sześciu rozdziałów, w większości przybierających formę pytań. W pierwszym rozdziale Kim jestem? staramy się ułatwić odpowiedź na to pytanie poprzez tematy dotyczące aktualnie przeżywanej sytuacji: nowa szkoła, nowi znajomi. Dlaczego wierzę? To czas, gdy warto wiedzieć, czym jest wiara i do czego jest potrzebna człowiekowi. Objaśniamy te kwestie w rozdziale drugim. Komu uwierzyłem? Bogu Ojcu, Synowi, Duchowi Świętemu – trzeci rozdział przybliża wyznawane co niedzielę prawdy wiary. Dlaczego mam wierzyć w Kościół? W kolejnym rozdziale pomagamy znaleźć argumenty, ukazując zagadnienia dotyczące Kościoła i obecności w nim młodych. W piątym rozdziale przypominamyh, iż Jezus wytyczył nam drogę… i zaprasza, do korzystania z Jego obfitej łaski pozostawionej w sakramentach. Droga do Chrystusa wiedzie przez codzienność, w której nie brak dni świątecznych i uroczystości. W rozdziale szóstym zwracamy uwagę na istotę najważniejszych świąt i okresów liturgicznych.

Nr programu AZ-4-01/10

Nr podręcznika AZ-41-01/10-WA-1/12

Zapytaj o produkt

Komentarze

Poleć znajomemu

Nasi klienci kupili także

O nas

Oferujemy Państwu szeroki asortyment dewocjonaliów, książek, artykułów religijnych, pamiątek na różne okazje, upominków dla duszy i ciała, zioła św. Hildegardy. W trosce o zadowolenie naszych klientów stawiamy tylko na produkty wysokiej jakości, dlatego współpracujemy wyłącznie z najlepszymi producentami z branży, a naszą ofertę budujemy tak aby zaspokajała wszelkie potrzeby wynikające z realizacji życia religijnego oraz duchowego. Ponadto oferujemy wiele różnych artykułów na upominki i prezenty z których można skompletować podarunek dla osób bliskich, przyjaciół, znajomych.

Dlaczego my

  •   Darmowa dostawa Pokrywamy koszty dostawy za wysyłkę zakupionych u nas produktów, których wartość wynosi min. 250 zł brutto.

  •   Najwyższa jakość W trosce o jakość naszych produktów wybieramy te najlepsze, szukamy nowości i możliwości wyboru dla każdego.

  •  Bezpieczne płatności Realizacja płatności przez Tpay gwarantuje ich bezpieczeństwo i zapewnia zdecydowanie więcej możliwości niż inne systemy płatności internetowych, zapewnia Tobie najszerszy wybór metod płatności: ponad 150 obsługiwanych banków.